Przecław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
13 872 PLN
Cena za m2
24 PLN
Powierzchnia
578 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
2016
Dostępne od
2023-03-01
Numer oferty
409895

Opis nieruchomości

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 578m2. Hala w bdb standardzie - wykonana w konstrukcji stalowo-blaszanej, ściany profilowane, ocieplane. Na podłodze wylewka betonowa (niepyląca). Wysokość hali-5m. . Istnieje możliwość dowolnej adaptacji powierzchni. Przed halą znajduje się plac, możliwość dojazdu TIR-ów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu granicy z Niemcami, bardzo szybki dojazd do dróg S3 i A6. Podana cena jest ceną netto, do której należy doliczyć VAT oraz opłaty za zużyte media. Polecamy i zapraszamy na prezentację!!!

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Idealny
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Natalia Soshka

Natalia Soshka

Telefon:
571551162
E-mail:
natalia@grandhouse.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
26036

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Grand House z siedzibą przy Jerzego Janosika 17, 71-424 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marlena.pietrusewicz@icloud.com… czytaj więcej