Kredyty

Planujesz sfinansować zakup nieruchomości z kredytu hipotecznego? Pomożemy Ci w tym.

Doradca kredytowy , analiza umowy kredytowej, doradztwo kredytowe

Finansowanie nieruchomości krok po kroku

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod nasz numer telefonu lub pisząc maila. Na tym etapie dowiesz się, jakie informacje będą potrzebne do przygotowania i złożenia wniosków do banku.

2. Sprawdzanie Zdolności

Dzięki posiadanym narzędziom już na pierwszym spotkaniu doradca sprawdzi Twoją maksymalną zdolność kredytową we wszystkich bankach.

3. Wybór najkorzystniejszej oferty

Doradca przedstawi Ci zestawienie kosztów ofert kredytowych z ponad 12 banków. W trakcie spotkania poznasz także podstawowe informacje o konstrukcji kredytu, a także różnice pomiędzy poszczególnymi propozycjami – tak, żeby Twoja decyzja o wyborze finansowania zakupu nieruchomości była w pełni świadoma.

4. Formalności

Po wspólnym wybraniu ofert otrzymasz od doradcy szczegółową listę wymaganych dokumentów wraz z formularzami bankowymi. 

5. Umowa kredytowa

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji bank przedstawi umowę kredytową. Dopiero teraz będziesz musiał się zobowiązać do spłaty kredytu, ale nie przejmuj się Doradca jest po to, żeby wszystko Ci wyjaśnić i zapewnić bezpieczeństwo w kontekście dalszej obsługi kredytu

6. Niespodzianka!

Pomoc doradcy kredytowego jest całkowicie BEZPŁATNA. Po uruchomieniu kredytu to bank zapłaci za wykonaną przez niego pracę. Ty nie ponosisz żadnych kosztów  usług doradcy. 

Kredyt HipotecznyWyślij znajomemu


Podaj wynik równania: