Formularze

Masz nieruchomość na sprzedaż ale nie wiesz od czego zacząć? A może zwyczajnie brak Ci czasu na to aby zająć się wszystkim samemu?

Zapraszamy Cię na zupełnie darmowe i niezobowiązujące spotkanie.

Jesteśmy świadomi że, każdy klient ma inne oczekiwania oraz potrzeby. Spotykając się przy kawie mamy możliwość poznać Twoją sytuację, dowiedzieć się jakiej pomocy od nas oczekujesz. Wspólnie ustalimy w czym możemy Cię wyręczyć i jak będzie przebiegała nasz wspólpraca.

Obawiasz  się że, taka usługa nie jest tania?

Wysokość naszego wynagrodzenia zależy od kilku czynników i to również omówimy na spotkaniu. Zanim podejmiesz decyzję o współpracy w sposób jasny i klarowny przedstawimy Ci wszystkie wiążące się z tym koszta.

Zapraszamy! To może być początek udanej współpracy!

Zgłoś ofertę

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Grand House z siedzibą przy Jerzego Janosika 17, 71-424 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marlena.pietrusewicz@icloud.com… czytaj więcej

 

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: